Paskatinimai ir apdovanojimai

Padėka anglų kalbos mokytojoms Oksanai Nečajevai ir Jelenai Armanavičienei už puikų mokinių parengimą VKIF Kengūros projektų (anglų kalba) Lyderių turui.

Padėka anglų kalbos mokytojoms Daivai Ereksonienei ir Neringai Maskoliūnienei už puikų mokinių parengimą 6 ir 8 klasių mokinių anglų kalbos konkursui.

Padėka chemijos mokytojai Irmai Valatkaitei už puikų mokinių parengimą rajono 8-ų klasių chemijos olimpiadai.

Padėka Lietuvių kalbos mokytojoms Ernestai Zabutkienei ir Ritai Galinauskienei už puikų mokinių pasirodymą rajono 8 klasių lietuvių kalbos diktanto konkurse.

Padėka fizikos mokytojai Daivai Kymantienei už puikų mokinių praengimą rajono 7-8 klasių mokinių fizikos olimpiadai.

Padėka matematikos mokytojoms Aldonai Jasiulienei, Kristinai Balaikieneiuž puikų mokinių parengimą Kėdainių rajono 5 – 8 klasių mokinių informacinių technologijų olimpiadai.

Padėka pradinių klasių mokytojai Rasai Rugelienei už puikų mokinių paruošimą rajono 3-4 klasių mokinių matematikos olimpiadai

Padėka lietuvių kalbos mokytojai Virginijai Vaičiulionytei už puikų mokinio paruošimą rajono 6 klasių mokinių lietuvių kalbos diktanto konkursui.

Padėka pradinių klasių mokytojai Rasai Rugelienei už puikų mokinės paruošimą Lietuvos pradinukų matematikos 3-4 klasių mokinių olimpiadai.

Padėka fizinio lavinimo mokytojams Živilei Blandienei ir Algiui Šelekui už puikų mokinių parengimą Lietuvos mokinių  žaidynių kroso estafečių varžyboms.

Padėka pradinių klasių mokytojai Jurgitai Vaitiekūnienei už puikų mokinės parengimą piešinių parodai-konkursui „Velykų džiaugsmai“ 1-ų klasių tarpe.

Padėka matematikos mokytojoms Vydei Ramoškaitei, Aldonai Jasiulienei, Kristina Balaikienei, Romai Valčiukienei už puikų mokinių parengimą Kėdainių rajono 5 – 8 klasių mokinių matematikos olimpiadai.

Padėka biologijos mokytojai Birutei Petraitienei už puikų mokinių parengimą Kėdainių rajono 8 klasių mokinių biologijos olimpiadai.

Padėka rusų kalbos mokytojoms Vitalijai Valantiejienei ir Salomėjai Štombergienei už už puikų mokinių parengimą Kėdainių rajono 8 klasių mokinių rusų kalbos olimpiadai.

Padėka pradinių klasių mokytojoms Jurgitai Vaitiekūnienei, Ramunei Švaikauskienei, Violetai Katkuvienei už puikų mokinių parengimą konkursui „Velykinis margutis“

Padėka pradinių klasių mokytojai Daivai Selvenienei už puikų mokinės parengimą lietuvių kalbos diktantų konkursui „Rašau diktantą 2023“.

Padėka pradinių klasių mokytojams Rasai Rugelienei ir Audriui Pankratjevui už puikų mokinių parengimą projektui Gamtos Kengūra

Padėka pradinių klasių mokytojai Jurgitai Vaitiekūnienei už puikų mokinių parengimą kūrybinių darbų konkursui „Žvilgsnis į knygų pasaulį“

Padėka pradinių klasių mokytojoms  Ramunei Švaikauskienei ir Jurgitai Vaitiekūnienei už puikų mokinių parengimą tarptautiniam piešinių konkursui „Žirgas vaikų literatūroje“.

Padėka pradinių klasių mokytojai Astai Bernadišienei ir fizinio ugdymo mokytojui Algiui Šelekui už puikų mokinių paruošimą varžybų „Drasūs. Stiprūs. Vikrūs“ finaliniam etapui.

Padėka pradinių klasių mokytojoms  Ramunei Švaikauskienei, Elonai Jankūnienei, Rasai Rugelienei, Romai Dzikienei, Virginijai Žemaitienei, Ingridai Šelekienei, Daivai Selvenienei už puikų mokinių paruošimą Kėdainių rajono pradinio ugdymo 2-4 klasių mokinių Lietuvių kalbos diktantui „Raštingiausias pradinukas 2023“

Padėka lietuvių kalbos mokytojoms Ritai Vabalienei, Virginijai Vaičiulionytei, Ernestai Zabutkienei už puikų mokinių paruošimą rajono dailaus rašto konkursui.

Padėka biologijos mokytojai Irmai Valatkaitei ir fizikos mokytojai Daivai Kymantienei už puikų mokinių parengimą  rajono Lietuvos 5-8 kl. mokinių STEAM (gamtos mokslų-biologijos) olimpiadai.

Padėka pradinių klasių mokytojoms Ramunei Švaikauskienei, Daivai Selvenienei, Rasai Rugelienei, Romai Dzikienei, Ingridai Šelekienei, Vitalijai Stankevičienei, Vaidai Bilevičienei, Elonai Jankūnienei už puikų mokinių parengimą rajono 1-4 klasių mokinių dailaus rašto konkursui „Rašom“.

Padėka pradinių klasių mokytojoms Vaidai Bilevičienei, Ilonai Banevičienei, Jurgitai Vaitiekūnienei, Elonai Jankūnienei, Ramunei Švaikauskienei, Ingridai Šelekienei, Virginijai Žemaitienei, Irenai Vyšniauskaitei, Rasai Rugelienei, Vitalijai Stankevičienei, Jurgitai Gustienei, Daivai Selvenienei už puikų mokinių parengimą 1-4 klasių dailaus rašto konkursui „Prisijaukinkime raidę, žodį…“

Padėka muzikos mokytojai Audronei Vizgirdienei už puikų mokinių paruošimą XI Lietuvos mokinių muzikos olimpiadai.

Padėka lietuvių kalbos mokytojai Ritai Vabalienei už puikų mokinės paruošimą respublikiniam dailyraščio konkursui „Ką parašysi, to neišdildysi“.

Padėka anglų kalbos mokytojoms Jelenai Armanavičienei, Neringai Maskoliūnienei, Oksanai Nečajevai ir Ramunei Tijūnaitienei už puikų mokinių parengimą 2022 m. Kalbų Kengūros lyderių turui

Padėka šokių mokytojai Rūtai Plučiuvienei už puikų mokinių parengimą Lietuvos vaikų ir moksleivių liaudiškų šokių konkursui – festivaliui „Aguonėlė 2022“

Padėka pradinių klasių mokytojai Daivai Selvenienei už puikų mokinių parengimą  rajono švietimo įstaigų pradinio ugdymo IV klasių mokinių konkursui „Mažasis lyderis – 2022“

Padėka dailės mokytojai Audronei Rudienei už puikų mokinių parengimą respublikiniam 5-12 klasių mokinių tapybos darbų konkursui „Rudens natiurmortas 2022 pagal Vincentą van Gogą“ ir respublikiniam 5-12 klasių mokinių piešinio konkursui „Skulptūra mieste“.