Gyvenimo įgūdžių ir emocinio intelekto ugdymas (T.A.L.E.S.)

logo_tales_2020

Visos komandos darbo rezultatas – naujas Erasmus+ KA 229 projektas „Gyvenimo įgūdžių ir emocinio intelekto ugdymas“ (T.A.L.E.S.) 🇪🇺 🇱🇹 🇧🇬 🇹🇷 🇷🇸 🇬🇷 🇷🇴

Jau įvyko Erasmus+ projekto T.A.L.E.S. logotipų konkursas. Pirmoji vieta slaptu balsavimu atiteko Šarūnei Sadževičiūtei, antroji – Dominykai Nečajevai, trečioji – Rusnei Maskoliūnaitei, ketvirtoji – Ignei Mediekšaitei ir penktoji – Tėjai Sereikaitei. Spalio 14-16 dienomis vyks tarptautinis konkursas, kuriame balsuosime ir mes. Labai tikimės, kad Šarūnės sukurtas logotipas patiks ir šalių-partnerių mokiniams.

Būk stiprus su Erasmus

Žodį “ERASMUS” sudėliojome iš įvairiausių daiktų – “Būk stiprus su Erasmus”.

Tradicinis turkų šešėlių teatras

Mūsų progimnazijos mokiniai dalyvavo veiklose, kurių metu sužinojo apie tradicinį turkų šešėlių teatrą, jo personažus, lėlių gaminimo ypatumus.

Gimtojo miesto pristatymas

Mūsų progimnazijos mokiniai pristatė projekto partneriams savo gimtąjį miestą Kėdainius.

Mini projektas „Tradiciniai pasakojimo būdai“

Ketvirtokai domėjosi, kokiais būdais perduodami pasakojimai ir pristatė pasaką „Trobelytė“.

Veikla „Empatijos baseinas“

Mokinių užrašytos realios istorijos „sukrito“ į vieną „Empatijos baseiną“ ir buvo labai išsamiai aptartos, pasiūlyti sprendimo būdai.

Patyčios: kokia situacija mūsų mokykloje

Mūsų progimnazijos mokiniams buvo pateiktas klausimynas „Patyčios: kokia situacija mūsų mokykloje“, kuriuo norėjome įvertinti realią situaciją. Apibendrintus rezultatus aptarėme ir kartu ieškome sprendimų.

Piešimas ant sniego

„Ryto“ progimnazijos pradinukai džiaugėsi baigę pirmąjį pusmetį. Daug teigiamų emocijų suteikė piešimas ant sniego.

Saldainių fėja

„Saldainių fėja“ – tai veikla, kai pasakas seka visi partneriai. Mūsų ketvirtokų šeimos sekė pasaką „Dangus griūna“.

Sniegas. Su sniegu. Iš sniego

Kai už lango tokia balta žiema, džiaugiamės sniegu ir lipdome besmegenius. Kaip linksma!

Pasakų knyga

Visų šalių partnerių mokyklų vaikai rinko mėgiamiausias pasakas, jas iliustravo ir sukūrė pasakų knygą. Kviečiame pavartyti.

Skirtingų kojinių diena – Pasaulinė Dauno sindromo diena!

Šiandien mūvimos skirtingos kojinės išreiškiant palaikymą ir toleranciją žmonėms su Dauno sindromu bei jų šeimoms. Skirtingos kojinės simbolizuoja kitoniškumą, kurį nulemia tik viena chromosoma.

#nenurasauopalaikau

Ezopo pasakėčios

Ezopo pasakėčių inscenizavimas

Mokinių sukurtos Ezopo pasakėčios el. knygoje