Kalėdinis atvirukas pripažintas rekordiniu

2018-2019 mokslo metais Kėdainių „Ryto“ progimnazijos pailgintos darbo dienos grupės ir 2a klasės mokiniai vykdo „eTwinning“ projektą „Scrap cards“. Naudodami skrebinimo techniką mokiniai gamino įvairius atvirukus. Kartą, karpant papuošimus, mokiniams kilo mintis pagaminti didžiulį atviruką ir visus kėdainiečius pasveikinti su artėjančiomis gražiausiomis žiemos šventėmis.

Kėdainių „Ryto“ progimnazijos pailgintos darbo dienos grupės ir 2a klasės mokiniai: Matas Baltramiejūnas, Mėta Dirdaitė, Ugnė Gelažauskaitė, Mantautas Juknevičius, Jūra Leikutė ir Darijus Visockis atviruką gamino net 21 valandą ir 40 minučių. Dirbo ne tik po pamokų, bet ir šeštadieniais bei sekmadieniais. Mokiniai karpė raides ir vieną atviruko pusę apklijavo kalėdinio sveikinimo tekstu. Kitą atviruko pusę mokiniai dekoravo kalėdinėmis eglėmis iš skrebinimo popieriaus, kurias papuošė įvairiausiomis detalėmis.

Sveikindami su artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais kviečiame visus Kėdainių miesto gyventojus ir svečius aplankyti kalėdinio atviruko parodą „Kalėdos, Kalėdos…“ ir drauge su mumis pasidžiaugti, kad mokiniams pavyko pagaminti kalėdinį 3,07 × 2,09 m dydžio atviruką.

2019 metais išleidžiamose knygose „Lietuvos rekordai“ ir „Lietuvos vaikų rekordai“ bus įrašytas Kėdainių „Ryto“ progimnazijos pasiektas rekordas.

Kėdainių „Ryto“ progimnazijos pedagogės

Rasa Juknevičienė ir Elona Jankūnienė,