Konferencija „Gamta ir mes“

Gerbiamieji kolegos,

visų bendrojo ugdymo mokykloje dėstomų dalykų, pradinių klasių ir neformaliojo švietimo mokytojai ir moksleiviai kviečiami dalyvauti XXI nacionalinėje moksleivių ir mokytojų konferencijoje „Gamta ir mes“.

Konferencija „Gamta ir mes“ vyks  Kėdainių „Ryto“ progimnazijoje 2020 m. balandžio 24 d. Registracijos į konferenciją pradžia 9.00 val.

Siunčiame kvietimą į konferenciją ir dalyvio anketą, kurią būtina užpildyti. (Kvietimą ir anketą taip pat galite peržiūrėti mokyklos tinklapyje tinklapyje www.rytas.kedainiai.lm.lt)

Konferencijoje gali dalyvauti bet kurių klasių mokiniai. Pranešimą gali pristatyti vienas ar keli moksleiviai, priklausomai, kiek jų vykdė projektą ar tiriamąjį darbą (pageidautina gamtosaugine tematika).

Mielai kviečiame mokytojus pasidalinti savo darbo patirtimi. Tokių mūsų konferencijoje būna gana daug.

Mokytojai, dalyvavę konferencijoje ar skaitę pranešimus, gaus kvalifikacinius pažymėjimus. Santraukos bus publikuojamos atskirame leidinyje.

Labai prašome atkreipti dėmesį į kvietime nurodytus techninius pranešimų santraukų rengimo reikalavimus.

Konferencijos programą atsiųsime vėliau.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Lauksime Jūsų pranešimų iki kovo 20 dienos.

El.p. rytas.konferencija@gmail.com

Tel. 8~347~51579, el.p. rytas.konferencija@gmail.com