Sporto šventė subūrė visą mokyklos bendruomenę

Kovo 10 dieną jau ketvirtą kartą Kėdainių „Ryto“ progimnazijos bendruomenė rinkosi į Kėdainių areną, į sporto šventę „Sportas mus vienija“.

Sveikindamas sporto šventės dalyvius progimnazijos direktorius Albinas Stankevičius pasidžiaugė, kad atėjus pavasariui tradiciškai visa bendruomenė susirenka į Areną pasisemti gerų emocijų ir parungtyniauti. „Šioje salėje yra daug tėvų ir daug mokinių, kurie į šią šventę atėjo ketvirtą kartą. Tai reiškia, kad tradicija prigijo ir tikiuosi, kad ji gyvuos ir toliau“, – linkėjo progimnazijos vadovas.

Šventės estafetėse dalyvavo mokiniai, tėvai ir mokytojai, komandas aktyviai palaikė savo klasių sirgaliai. Komandų dalyviams teko pademonstruoti ne tik miklumą, bet ir matematinius gebėjimus.

Mokykla pradinių klasių mokiniams kaip prizus įteikė šachmatus, o visos šventinėse estafetėse dalyvavusios komandos ir išradingiausieji sirgaliai apdovanoti saldžiais rėmėjų prizais.

Dėkojame kūno kultūros mokytojams, kurie paruošė estafetes, klasių auklėtojams, kurie suburia komandas, tėveliams, vaikams, mokyklos administracijai, Kėdainių arenos administracijai.

Dėkojame šventės rėmėjams UAB „Linėja transport“, labdaros ir paramos fondui „Viltis-Vikonda“ ir visiems tėveliais, kurie prisidėjo prie šventės organizavimo – lėšomis, darbais ir aktyviu dalyvavimu.

Šiemet šventę skyrėme Lietuvai, mininčiai valstybės atkūrimo šimtmetį ir leidžiančiai didžiuotis tuo, ką mes turime šiandien!