Ekologinė ir kultūrinė upių svarba aplinkai (R.I.V.E.R.S.)

logo_river_2020

Progimnazijoje vyko ERASMUS+. Slaptu balsavimu išrinkome konkurso laimėtoją ir prizininkus. I-ąją vietą laimėjo Vakaris Rakauskas, II-ąją – Audrė Bružauskaitė, III-iąją – Aldas Lukošius. Sveikiname prizininkus! O Vakario sukurtas logotipas dalyvauja tarptautiniame konkurse. Gal jis taps oficialiu projekto R.I.V.E.R.S. logotipu?

Minčių žemėlapis

Mokiniai aptarė klimato pokyčius, svarstė galimus problemų sprendimo būdus ir sukūrė „Klimato žemėlapį“.

Mini projektas „Padėkime mažiesiems draugams“

Pradinukai pasirūpino, kad mažieji draugai šaltą žiemą nebadautų: gamino lesyklėles ir lesino paukštelius.

Ką žinome apie Lietuvos upes?

Ketvirtokai daug sužinojo apie Lietuvos upes: rinko informaciją, jas aprašė, nupiešė piešinius, parengė pristatymą, kurį galite pažiūrėti ir jūs.

Žaisliukai iš antrinių žaliavų

Pirmokai ir antrokai išradingai panaudojo plastikinius indelius, dėžutes, dangtelius, pakavimo priemones ir kitas žaliavas. Tai, ką mes dažniausiai išmetame virto puikiai žaisliukais. Smagu, kad gaminti žaisliukus vaikams padėjo tėveliai.

Mano ekologiškas miestas

Progimnazijos mokiniai dalyvavo piešinių konkurse „Mano ekologiškas miestas“ Visų dalyvių kūrybinius darbus galite pamatyti elektroninėje knygoje. Pavartykite!

Elektroninė knyga „Saugomi augalai ir gyvūnai“

ERASMUS+ projekto R.I.V.E.R.S. produktas – elektroninė knyga „Saugomi augalai ir gyvūnai“, kurią kūrė visų bendradarbiaujančių šalių komandos.

Pirmasis projekto partnerių susitikimas Bulgarijoje, Lukovit mieste