2001–2010

Mokyklos direktorius Albinas Stankevičius, pavaduotojai: Antanas Petreikis, Genovaitė Urbelienė, Svetlana Denisova, Alfonsas Sakavičius.

Tęsiama Mokinių prezidento rinkimų tradicija. Jais išrinkti šie mokiniai: Erika  Mankutė, Marius Kvederis, Adomas Rajeckas, Miglė Plučiūtė.

Tęsiama mokyklinių karnavalų tradicija, kurios metu klasės pristato teatralizuotus vaidinimus.

Kiekvieną pavasarį mokykloje vyksta „Europietiškos dainos fiesta“, kviečianti įvairių ugdymo įstaigų solistus, duetus, ansamblius dainuoti Europos tautų kalbomis.

Kasmet vyksta „Sėkmės raktoׅ“ šventė, kurios metu pagerbiami mokyklos vardą garsinantys tarptautinių, nacionalinių, rajono konkursų, olimpiadų nugalėtojai bei juos ruošę mokytojai.

Mokykloje vyksta tradicinis „Ryto“ taurės krepšinio turnyras, jame rungtyniauja rajono bei miesto mokyklų komandos.

2003 m. Kėdainių „Ryto“ vidurinės mokyklos mišrus choras dalyvavo audiencijoje pas popiežių Joną Paulių II bei koncertavo Romos Panteone ir šv. Petro bažnyčioje Montagnanos  miestelyje.

Kasmet vyksta nacionalinė konferencija „Gamta ir mes“, kviečianti dalyvauti gamtai, ekologijai neabejingus Lietuvos mokytojus ir mokinius.

Kiekvieną pavasarį mokiniai ir jų mokytojai dalyvauja aplinkos gražinimo talkoje Gegučių parke.

Mokyklos meno kolektyvai yra nuolatiniai respublikinės Dainų šventės dalyviai.

Kiekvieną pavasarį dainuojantys, šokantys, vaidinantys mokiniai ir juos paruošę mokytojai pakviečia  visą bendruomenę į tradicinę Meno šventę.

Mokyklos tradicijos neatsiejamos nuo Užgavėnių šventės, kurios šėlsmas įtraukia visų klasių mokinius. Pavasario šauklys – tradicinė Kaziuko mugė, kurioje visų klasių mokiniai prekiauja savo pagamintais gaminiais ir įvairiais skanėstais.

2001–2010

School headmaster Albinas Stankevičius, deputies Antanas Petreikis, Genovaitė Urbelienė, Svetlana Denisova, Alfonsas Sakavičius.

The tradition of electing the Student President continues. The following students were elected: Erika Mankutė, Marius Kvederis, Adomas Rajeckas, Miglė Plučiūtė.

The tradition of school carnivals continues, during which classes present theatrical performances.

Every spring, the school hosts a “Fiesta of European Songs”, inviting soloists, duets and ensembles from different educational institutions to sing in the languages of the European nations.

Every year, the “Key to Success” celebration takes place at school, during which the winners of international, national, and district competitions as well as the teachers who prepared them are honoured.

The school hosts a traditional “Ryto” Cup basketball tournament, where teams from district and city schools compete..

In 2003, the mixed choir of Kedainiai “Ryto” secondary school participated in an audiencia with Pope John Paul II and performed in the Roman Pantheon and St. Peter’s Church in the town of Montagnana.

Every year there is a national conference “Nature and Us”, inviting Lithuanian teachers and students who are indifferent to nature and ecology to participate.

Every year, students and their teachers participate in an environmental clean-up campaign in “Gegučių” park.

The school’s art collectives are regular participants in the republican Song Festival.

Every spring, singing, dancing and acting students, and their teachers invite the school community to a traditional Art Festival.

The school traditions are inseparable from Pancakes Day celebration, which involves students of all grades.

The cry of spring is the traditional Kaziukas fair, where pupils from all grades sell their own products and a various delicacy.