2011–2020

Mokyklos direktorius Albinas Stankevičius, pavaduotojai: Antanas Petreikis,  Genovaitė Urbelienė Svetlana Denisova, Alfonsas Sakavičius.

Tęsiama Mokinių prezidento rinkimų tradicija. Išrinkti šie mokiniai: Agota Malinauskaitė, Ignas Pankratjevas, Rusnė Leikutė.

2014 m. pradėta organizuoti tradicine tapusi šventė ,,Sportas mus vienija“. Linksmosiose estafetėse dalyvauja mokiniai, jų tėvai, mokytojai.

2015 m. mokykla tapo ,,Ryto“ progimnazija, čia mokosi 1–8 klasių mokiniai.

2015 m. vyko projektas ,,Ryto“ miestas, kurio metu mokyklos koridoriams, holams suteikti linksmi  pavadinimai.

2017 m. bendruomenėje pradėta nauja tradicija – Valstybės atkūrimo dienos proga giedoti Lietuvos Himną.

Progimnazijoje vyksta tradicinis ,,Ryto“ taurės krepšinio turnyras, jame rungtyniauja rajono bei miesto mokyklų komandos.

Kiekvieną pavasarį progimnazijoje tęsiama ,,Europietiškos dainos fiesta“, sukviečianti daug svečių dainuoti Europos tautų kalbomis.

Kasmet laukiama ,,Sėkmės rakto“ šventės, kurio metu pagerbiami progimnazijos vardą garsinantys mokiniai bei juos ruošę mokytojai.

Penktokai kiekvieną rudenį dalyvauja renginyje ,,Mes čia“, kurio metu susipažįsta su progimnazijos istorija.

Tradiciniame renginyje ,,Metų rytiečiai“ pagerbiami mokiniai už nuopelnus mokslo, meno, sporto srityse.

Tęsiama tradicinė nacionalinė konferencija ,,Gamta ir mes“.

Kiekvieną pavasarį dainuojantys, šokantys, vaidinantys mokiniai ir juos paruošę mokytojai pakviečia  visą bendruomenę į tradicinę Meno šventę.

Mokyklos meno kolektyvai yra nuolatiniai respublikinės Dainų šventės dalyviai.

Pavasario šauklys- tradicinė Kaziuko mugė, kurioje visų klasių mokiniai prekiauja savo pagamintais gaminiais ir įvairiais skanėstais.

Mokyklos tradicijos neatsiejamos nuo Užgavėnių šventės, kurios šėlsmas įtraukia visų klasių mokinius.

2013m. pradėtas vykdyti tarptautinis COMENIUS ,, Europos super herojai“ projektas, kuris išsiplėtojo į ERASMUS+ projektus. Šie projektai leidžia susipažinti mokytojams ir mokiniams su įvairiomis šalimis, jų kultūra.

2017-2018 m. vykdomas mokyklos modernizavimas, kurio metu šiuolaikiškai pertvarkyta mokyklos I -ojo aukšto erdvė.

2019 m. mokyklos komanda laimėjo I-ąją vietą respublikinėse varžybose,, Drąsūs, stiprūs, vikrūs“.

2011-2020

School headmaster Albinas Stankevičius, deputies Antanas Petreikis, Genovaitė Urbelienė, Svetlana Denisova, Alfonsas Sakavičius.

The tradition of electing the Student President continues. The following students were elected: Agota Malinauskaitė, Ignas Pankratjevas, Rusnė Leikutė.

In 2014, the traditional event “Sport unites us” was initiated. Joyful relays involve students, their parents and teachers.

In 2015, the school became “Ryto” pro-gymnasium where students in grades 1-8 study.

In 2015, a project called “Ryto City“ took place, during which the school corridors and halls were given fun names.

In 2017, a new tradition was started in the community – to sing the Lithuanian National Anthem on the occasion of the Day of Restoration of the State of Lithuania (1918).

The pro-gymnasium hosts a traditional “Ryto” Cup basketball tournament, where district and city school teams compete.

Every spring, the pro-gymnasium continues the “Fiesta of European songs”, which invites many quests to sing in the languages of the European nations.

Every year, the “Key to Success” celebration takes place at pro-gymnasium, during which the winners of international, national, and district competitions as well as the teachers who prepared them are honoured.

Every autumn, Year 5 students take part in the “We are here” event, where they get acquitted with the history of the pro-gymnasium.

During the traditional event called “Rytiečiai of the year”, students are honoured for their achievements in the fields of science, art and sports.

The traditional national conference “Nature and us” continues.

Every spring, the singing, dancing, acting students and the teachers who prepared them invite the whole community to the traditional Art Festival.

The pro-gymnasium’s art collectives are regular participants in the Republican Song Festival.

The traditional Kaziukas fair is the harbinger of spring, where pupils from all grades sell their own products and a variety of delicacies.

The school traditions are inseparable from the Pancakes Day celebration, which involves students of all grades.

In 2013, an international COMENIUS “European Super Heroes” project was initiated

In 2018, pro-gymnasium was involved in Erasmus+ projects. These projects allow teachers and pupils to get to know different countries and their cultures.