Progimnazijoje veikia Vaiko gerovės komisija. Ji organizuoja ir koordinuoja prevencunį darbą, švietimo pagalbos teikimą, saugios ir palankios vaiko ugdymui aplinkos kūrimą, švietimo programų pritaikymą mokiniams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių, atlieka mokinio specialiųjų ugdymosi poreikių pirminį įvertinimą.
Vaiko gerovės komisija | ||
Alfonsas Sakavičius | Pirmininkas | Direktoriaus pavaduotojas ugdymui |
Viktorija Gapšienė | Pirmininko pavaduotoja | Socialinė pedagogė |
Eglė Leikuvienė | Komisijos narė | Logopedė |
Ramunė Tijūnaitienė | Komisijos narė | Direktoriaus pavaduotoja ugdymui |
Jūratė Žuravliovienė | Komisijos narė | Psichologė |
Ernesta Račinskienė | Komisijos narė | Socialinė pedagogė |
Rūta Butkevičienė | Komisijos narė | Specialioji pedagogė |
Auksė Variakojienė | Komisijos narė | Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė |
Neringa Maskoliūnienė | Komisijos narė | Mokytoja |
Andrius Pankratjevas | Komisijos narys | Mokytojas |
Inga Prušinskienė | Komisijos narė | Tėvų atstovė |
Metodinė taryba – Progimnazijos valdymo institucija. Metodinė taryba nustato mokytojų metodinės veiklos prioritetus, mokytojų kvalifikacijos tobulinimo poreikius, inicijuoja pedagoginių inovacijų diegimą, teikia Progimnazijos direktoriui suderintus metodinių grupių siūlymus dėl ugdymo turinio formavimo ir jo įgyvendinimo, nustato mokytojų metodinės veiklos prioritetus, inicijuoja bendradarbiavimą su mokytojų asociacijomis, kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis, švietimo pagalbos įstaigomis, prireikus vertina mokytojų metodinius darbus ir praktinę veiklą.
Metodinė taryba | ||
Antanas Petreikis | Pirmininkas | Direktoriaus pavaduotojas ugdymui |
Rasa Rugelienė | Pirmininko pavaduotoja | Pradinio ugdymo mokytoja |
Ernesta Zabutkienė | Lietuvių kalbos ir dorinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkė | Lietuvių kalbos mokytoja |
Vitalija Valantiejienė | Užsienio kalbų mokytojų metodinės grupės pirmininkė | Rusų kalbos mokytoja |
Roma Valčiukienė | Tiksliųjų mokslų mokytojų metodinės grupės pirmininkė | Matematikos mokytoja |
Jolanta Matelienė | Gamtos ir socialinių mokslų mokytojų metodinės grupės pirmininkė | Istorijos mokytoja |
Audrius Pankratjevas | Pradinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkė | Pradinio ugdymo mokytojas |
Rūta Plučiuvienė | Meninio ugdymo, technologijų ir fizinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkė | Šokio mokytoja |
Progimnazijos veiklos kokybės įsivertinimo darbo grupė | ||
Ramunė Tijūnaitienė | Grupės vadovė | Direktoriaus pavaduotoja ugdymui |
Rita Galinauskienė | Grupės narė | Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja |
Daiva Ereksonienė | Grupės narė | Anglų kalbos vyresnioji mokytoja |
Neringa Maskoliūnienė | Grupės narė | Anglų kalbos vyresnioji mokytoja |
Vilma Domkutė | Grupės narė | Istorijos mokytoja metodininkė |
Roma Valčiukienė | Grupės narė | Matematikos vyresnioji mokytoja |
Ernesta Zabutkienė | Grupės narė | Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė |
Daiva Selvenienė | Grupės narė | Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja |