Konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“

Dėkojame už puikų pasirodymą Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“ šiems  8a klasės mokiniams:

  • Tadui Mikalajūnui,
  • Akvilei Alūzaitei,
  • Paulai Šabūnaitei,
  • Rokui Martinaičiui,
  • Gabijai Galentaitei.


Akcija „Būk matomas“

Paskutinę lapkričio dieną mūsų progimnazijoje vyko akcija „Būk matomas“. Tikrinome ar visi bendruomenės nariai teisingai nešioja atšvaitus.  Džiaugėmės, kad didžioji dalis bendruomenės supranta  šio mažo atšvaitėlio reikšmę, o tiems, kurie dar to neįsisavino, bendruomenės policininkė A. Pupkutė su policijos rėmėju mūsų mokiniu L. Paulavičium paskaitė trumpą paskaitėlę.


Viktorina „Būk saugus“

Dėkojame už puikų pasirodymą teisinių žinių viktorinoje „Būk saugus“ 3a klasės   mokiniams:

  • Dominykui Lasinskui,
  • Dominykai Nečajevai,
  • Lukui Norkui,
  • Ugnei Batutytei,
  • Jokūbui Valevičiui.


Apsilankymas UAB „LTP TEXDAN“

2017 lapkričio 27 d 8 b klasės mokiniai su klasės vadove lankėsi  UAB LTP TEXDAN.  Ryto progimnazijos buvęs mokinys Vygantas Venzlauskas supažindino mokinius su įmones veikla bei šioje įmonėje dirbančių žmonių profesijomis.


Sveikiname IT „Bebras“ dalyvius

Dėkojame už puikų pasirodymą IT konkurse „Bebras“ šiems  mokiniams:

  • Miglei Mieliauskaitei, 3c kl., I vieta rajone
  • Pauliui Stravinskui, 6c kl., I vieta rajone
  • Ievai Cibulskaitei, 7c kl., I vieta rajone
  • Pauliui Gečui, 8c kl., I vieta rajone
  • Beatričei Argerovskajai, 3b, II vieta rajone
  • Mariui Kielai, 4c kl., II vieta rajone
  • Ignui Mažeikai, 6b kl., II vieta rajone
  • Nedui Bolevičiui, 7c kl., II vieta rajone
  • Ugnei Daukšaitei, 8b kl., II vieta rajone
  • Kristijonui Petlinskui, 6a kl., III vieta rajone
  • Justui Mieliauskui, 7c kl., III vieta rajone
  • Ignui Pankratjevui, 8 b kl., III vieta rajone

Mokyklų žaidynių vaikinų 5×5 futbolo varžybos

Dėkojam už gerą pasirodymą rajono mokyklų žaidynių vaikinų 5×5 futbolo varžybose šiems mokiniams:

  • Čečkauskui Džiugui, 6a kl.
  • Blandžiui Klaidui, 6c kl.
  • Rašišiui Erikui, 7c kl.
  • Griškevičiui Eimantui, 7 c kl.
  • Jakščiui Airidui, 7 b kl.
  • Jakščiui Gabrieliui, 7 b kl.
  • Baltrimui Lukui, 7 b kl.
  • Avizovui Ugniui, 5 a