Skaitmeninis turizmo vadovas panaudojant IKT

Digital-_skelbimas_-2

„Skaitmeninis turizmo vadovas panaudojant IKT“ yra vienas iš keturių programos Erasmus plius  projektų, kuriuos finansuoja Europos Sąjunga ir kuriame mūsų progimnazija dalyvauja kaip partnerių mokykla. Projektu siekiama sukurti skaitmeninį turizmo vadovą nacionaliniu ir Europos lygiu. Ši partnerystė, kurioje dalyvauja mokyklos iš 6 Europos šalių, siekia plėsti skaitmeninį raštingumą, skatinti domėtis savo ir kitų šalių kultūra, bendrauti ir bendradarbiauti . Tarpvalstybiniuose susitikimuose mūsų mokiniai kurs, mokysis ir plės turimas anglų kalbos, geografijos, istorijos, IT  žinias. Tad projekto koordinatorius Menchengladbacho, miesto Vokietijoje,  mokykla gruodžio 2-6 dienomis pakvietė projekto mokyklų-partnerių mokytojus dalyvauti pirmame susitikime. Jo metu mokytojai susipažino su Vokietijos švietimo sistema ir jos problemomis, lankėsi mokykloje, bendravo su mokiniais ir kolegomis, mokėsi dirbti su naujomis kompiuterinėmis programomis. Taip pat susitiko su Menchengladbacho miesto meru bei apsilankė Diuseldorfo radijuje ir televizijoje.